quality swiss rolex day date 118238csp pour des hommes or jaune cadran champagne is one kind of many created with this particular collection.best vr rolex submariner 40mm 116618ln 97208 mens gold tone clone watches are exclusively provided by this website. Dodavatelé - Senior Flexonics Czech s. r. o.
uvod-dodavatele

Nákup a logistika

Nákup a logistika v olomouckém závodě jsou důležité organizační složky, které poskytují možnost komplexního řízení materiálového toku od dodavatelů k našim odběratelům. Naši zákazníci specifikují své odběratelské požadavky formou odvolávek, které jsou podkladem pro expedici, plánování výroby a nákupu v určitém časovém období.

Tyto odvolávky ve formě EDI zpráv jsou zpracovávány podnikovým řídícím a plánovacím systémem. Tak je zajištěno, že logistický řetězec funguje jako celek a přináší výhody všem zúčastněným stranám.

Dodavatelský portál

Aplikace dodavatelský portál je prostředek pro komunikaci mezi odběratelem a dodavatelem prostřednictvím webových stránek. Základním významem komunikace pomocí dodavatelského portálu je urychlení a vetší komfort při předávání informací v dodavatelsko-odběratelském řetězci.

Aplikace Dodavatelského portálu umožňuje komunikaci s dodavateli ve třech základních oblastech, které je možné vzájemně kombinovat podle charakteru dodavatele.

První oblastí je komunikace prostřednictvím diskrétních nákupních objednávek. Jedná se o zobrazení klasické nákupní objednávky a jejích položek s termíny a množstvím dodávek.

Druhou oblastí je komunikace pomocí zobrazení dodavatelských rozvrhů, která umožňuje lepší orientaci dodavatele v dlouhodobém časovém horizontu. V tomto režimu umožňuje aplikace dodavatelům také porovnání požadovaných dodávek v časovém horizontu jednotlivých uvolnění (upřesnění) požadavků na dodávky. Dodavatel získává rychlý přehled o změnách mezi současnou a předchozí objednávkou.

Další oblastí je poskytování informací o aktuálním stavu zásob v konsignačním skladu, který dodavatel doplňuje.

Dokumenty ke stažení

  Všeobecné nákupní podmínky

  Dohoda o jakosti

Kontakty

David Matuška
Ředitel logistiky a nákupu

e-mail: dmatuska@seniorflexonics.cz
tel. +420 585 151 189

 

Zdeňka Kovářová
Vedoucí skladu

e-mail: zkovarova@seniorflexonics.cz
tel. +420 585 151 779

Přihlášení do dodavatelského systému

Kde nás najdete?

Senior Flexonics Czech s.r.o.
Průmyslová 733/9
779 00 Olomouc - Holice
© SENIOR FLEXONICS CZECH S.R.O. 2017 -
www.seniorplc.com
Informace o ochraně osobních údajů
Tvorba www stránek Winternet