Společné foto pracovníků

Pracujte u nás

Personální strategií naší společnosti je systematické řízení lidských zdrojů ve vztahu k vývoji projektů zahraničních zákazníků. Cílem je výběr kvalitních pracovníků, zajištění jejich celkové připravenosti, soustavné zlepšování profesních znalostí a individuální odbornosti.

Proč právě Senior Flexonics Czech?

Stanovisko hodnoty

Senior Flexonics Czech s. r. o. je společnost, která staví na etických normách. Ceníme si vyváženosti mezi pracovním a soukromým životem našich zaměstnanců. Stejně tak si vážíme našich vztahů se všemi zákazníky a dodavateli. Jsme společností podnikavého ducha a změny vítáme s otevřenou náručí.

Pro naše zaměstnance se snažíme vybudovat prostředí, které jim bude nabízet stabilitu, motivující program odměňování a odborný růst.

Když se přidáte k nám, získáte:

  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • bezpečné a etické prostředí
  • možnost osobního rozvoje a růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • motivující systém hodnocení a zaměstnaneckých výhod
  • kontakt s nejnovějšími technologiemi
  • prostředí moderního výrobního závodu

Takoví jsme a takové lidi hledáme

Dita
Finanční a rozpočtový analytik

„Ve své práci si cením především přátelského přístupu kolegů. S úsměvem a ochotou pomoci se lépe čelí novým úkolům, o které díky dynamickému růstu společnosti není nouze.

Firma dokáže rozpoznat talent a potenciál jednotlivců a umožní jim karierní růst i v rámci jiných oddělení.“

Honza
Nástrojař

 

„Při práci jsem vždy kladl důraz na vlastnosti jako je pečlivost a spolehlivost, kterou zde umí ocenit. Mám na starost správnou funkci nástrojů a výrobních zařízení, takže má práce není jednotvárná a nepřestává mě naplňovat. Cením si, že dostávám příležitost podílet se na nových projektech, kde se objevují i různé moderní technologie. Mám tak stále prostor se rozvíjet a zdokonalovat.“

Eva
Operátorka

V zaměstnání pro mě vždy byl důležitý kolektiv a dobré pracovní vztahy s kolegy i nadřízenými, což jsem tady našla. Vyhovuje mi, že na svém pracovišti střídám různé činnosti a tím je pro mě práce pestrá a zajímavá.“

Přehled pracovních nabídek

 

Zaujala Vás některá z volných pracovních pozic nebo nám chcete dát o sobě vědět a poslat svůj životopis?

Kontaktujte nás vyplněním dotazníku

Možnosti spolupráce (studenti)

Zaujala Vás naše společnost? Hledáte zajímavou brigádu, odbornou praxi či stáž spojenou se zpracováním závěrečné práce? Končíte studium a poohlížíte se po uplatnění? Obraťte se na nás.

Máme velký zájem o propojení školy a naší výrobní firmy a dáváme příležitost, jak čerstvým absolventům technického zaměření bez praxe se uplatnit, tak i studentům hledajícím praktické ověření svých znalosti právě u nás. Čeká Vás spolupráce se specialisty a odborníky z oddělení kvality, z technického oddělení, nabídka podpory a vedení Vaší bakalářské a diplomové práce.

Ke kontaktování můžete vyplnit dotazník nebo využít přímé kontakty personálního oddělení:

E-mail: seniorflexonics@teamio.eu

Tel.: 585 151 177 a 585 151 182

Kde nás najdete?

Senior Flexonics Czech s.r.o.
Průmyslová 733/9
779 00 Olomouc - Holice
© SENIOR FLEXONICS CZECH S.R.O. 2017 -
www.seniorplc.com
Informace o ochraně osobních údajů
Tvorba www stránek Winternet