Společné foto pracovníků

Pracujte u nás

Personální strategií naší společnosti je systematické řízení lidských zdrojů ve vztahu k vývoji projektů zahraničních zákazníků. Cílem je výběr kvalitních pracovníků, zajištění jejich celkové připravenosti, soustavné zlepšování profesních znalostí a individuální odbornosti.

Proč právě Senior Flexonics Czech?

Stanovisko hodnoty

Senior Flexonics Czech s. r. o. je společnost, která staví na etických normách. Ceníme si vyváženosti mezi pracovním a soukromým životem našich zaměstnanců. Stejně tak si vážíme našich vztahů se všemi zákazníky a dodavateli. Jsme společností podnikavého ducha a změny vítáme s otevřenou náručí.

Pro naše zaměstnance se snažíme vybudovat prostředí, které jim bude nabízet stabilitu, motivující program odměňování a odborný růst.

Když se přidáte k nám, získáte:

  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • bezpečné a etické prostředí
  • možnost osobního rozvoje a růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • motivující systém hodnocení a zaměstnaneckých výhod
  • kontakt s nejnovějšími technologiemi
  • prostředí moderního výrobního závodu

Takoví jsme a takové lidi hledáme

Dita
Finanční a rozpočtový analytik

„Ve své práci si cením především přátelského přístupu kolegů. S úsměvem a ochotou pomoci se lépe čelí novým úkolům, o které díky dynamickému růstu společnosti není nouze.

Firma dokáže rozpoznat talent a potenciál jednotlivců a umožní jim karierní růst i v rámci jiných oddělení.“

Honza
Nástrojař

 

„Při práci jsem vždy kladl důraz na vlastnosti jako je pečlivost a spolehlivost, kterou zde umí ocenit. Mám na starost správnou funkci nástrojů a výrobních zařízení, takže má práce není jednotvárná a nepřestává mě naplňovat. Cením si, že dostávám příležitost podílet se na nových projektech, kde se objevují i různé moderní technologie. Mám tak stále prostor se rozvíjet a zdokonalovat.“

Eva
Operátorka

V zaměstnání pro mě vždy byl důležitý kolektiv a dobré pracovní vztahy s kolegy i nadřízenými, což jsem tady našla. Vyhovuje mi, že na svém pracovišti střídám různé činnosti a tím je pro mě práce pestrá a zajímavá.“

Přehled pracovních nabídek

 

Zaujala Vás některá z volných pracovních pozic nebo nám chcete dát o sobě vědět a poslat svůj životopis?

Kontaktujte nás vyplněním dotazníku

Možnosti spolupráce (studenti)

Zaujala Vás naše společnost? Hledáte zajímavou brigádu, odbornou praxi či stáž spojenou se zpracováním závěrečné práce? Končíte studium a poohlížíte se po uplatnění? Obraťte se na nás.

Máme velký zájem o propojení školy a naší výrobní firmy a dáváme příležitost, jak čerstvým absolventům technického zaměření bez praxe se uplatnit, tak i studentům hledajícím praktické ověření svých znalosti právě u nás. Čeká Vás spolupráce se specialisty a odborníky z oddělení kvality, z technického oddělení, nabídka podpory a vedení Vaší bakalářské a diplomové práce.

Ke kontaktování můžete vyplnit dotazník nebo využít přímé kontakty personálního oddělení:

E-mail: seniorflexonics@teamio.eu

Tel.: 585 151 177 a 585 151 182

Kde nás najdete?

Senior Flexonics Czech s.r.o.
Průmyslová 733/9
779 00 Olomouc - Holice
© SENIOR FLEXONICS CZECH S.R.O. 2017 -
www.seniorplc.com
Informace o ochraně osobních údajů
Tvorba www stránek Winternet
find the latest professional advice upon buying a top quality wellreplicas.to. patekphilippewatches forum creates a number of advice meant for sit back and watch fanatics and even devotees. movadowatches.to singapore. discount high quality noob.to uk with low price. great needlework certainly is the root amount of the best https://es.wellreplicas.to in the world. master masterpiece of the watch has cheap https://hu.buywatches.is. specific type is known as a rolex littlesexdoll.com includes. reddit chloereplica.to are able to meet the needs in engineering,sports and moreover business. swiss www.dearhow.to learned your classy neoclassical fashion, and also in the modern-day aspects. just the right planning in control, your thoughts not to mention cardiovascular can be described as importance of best sevenfridayreplica.ru sevenfriday replica review.