Společné foto pracovníků
Kariéra

Skladník

Náplň práce:

  • Příjem, zaskladnění a výdej materiálu do výroby.
  • Expedice výrobků.
  • Tvorba expediční dokumentace (DL, faktury, CMR, etikety) dle specifických požadavků zákazníka.
  • Skladová evidence.
  • Realizace inventur.
  • Hospodaření s vratnými obaly.

Požadavky:

  • Oprávnění na VZV výhodou.
  • Znalost práce na PC - nástroje MS Office.
  • Zkušenost se skladovým hospodářstvím výhodou.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita.
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Co můžeme nabídnout?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti.
  • Příjemné, čisté a bezpečné pracovní prostředí.
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, ozdravný program - vitamínové balíčky, bezplatné očkování proti chřipce, další odborné vzdělávání, zvýhodněné tarify mobilního operátora a mnoho dalšího.)

Nástup: ihned (popř. dle dohody).

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala a láká Vás práce pro oceňovaného zaměstnavatele, vyplňte dotazník nebo nás kontaktujte!

Chcete u nás pracovat? Pokud ano, kontaktujte nás vyplněním dotazníku.

Kde nás najdete?

Senior Flexonics Czech s.r.o.
Průmyslová 733/9
779 00 Olomouc - Holice