Společné foto pracovníků
Kariéra

Operátor

Požadujeme:

  • práce v 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční směna)
  • manuální zručnost
  • pečlivost, odpovědný přístup
  • schopnost pracovat týmově
  • dobrý zdravotní stav, loajalitu a časovou flexibilitu
  • ochota učit se novým věcem
  • uvítáme praxi z výrobní společnosti, není však podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • perspektivu v automobilovém průmyslu
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení s dalším růstem, měsíční prémie
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování (snídaně, obědy, večeře), školení a vzdělávání, ozdravný program - vitamínové balíčky, bezplatné očkování proti chřipce, zvýhodněné tarify mobilního operátora a mnoho dalšího)

Náplň práce:

  • obsluha výrobních linek (různé výrobní technologie jako je ohýbání, tvarování, svařování, pájení atd.)
  • zhotovování kusů odpovídajících požadavkům zákazníků
  • provádění výstupní kontroly
  • balení a ukládání materiálu, rozpracované výroby i hotových kusů

Požadovaný nástup: ihned (příp. dle domluvy)

Máte chuť se rozvíjet v nadnárodní společnosti? Láká Vás práce u oceňovaného zaměstnavatele? Přidejte se k nám!!

Chcete u nás pracovat? Pokud ano, kontaktujte nás vyplněním dotazníku.

Kde nás najdete?

Senior Flexonics Czech s.r.o.
Průmyslová 733/9
779 00 Olomouc - Holice