Společné foto pracovníků
Kariéra

Konstruktér

Náplň práce:

  • Konstrukce ohýbacího a tvářecího nářadí.
  • Konstrukce svařovacích přípravků.
  • Konstruování kontrolních maket.
  • Úzká spolupráce s odd. technologie, výrobním provozem a odborem kvality při odstraňování provozních problémů.
  • Řízení systému správy nástrojů a s tím související kooperace s nástrojárnami.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání strojní/elektrotechnické nebo jiné technického směru.
  • Praxe v konstrukci výhodou, místo vhodné i pro absolventy.
  • Znalost AJ na středně pokročilé úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou.
  • Znalost práce v CAD systémech.
  • Dobré komunikativní a organizační schopnosti, časová flexibilita.
  • Aktivní, pozitivní přístup k práci.

Nabízíme:

  • Zajímavou, odpovědnou a motivují práci se zázemím silné nadnárodní skupiny Senior plc.
  • Možnost rozvoje, zvyšování kvalifikace a růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí a etickou firemní kulturu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů.

Nástup: červenec/srpen (popř. dle dohody)

Máte chuť se rozvíjet v nadnárodní společnosti? Láká Vás práce u oceňovaného Zaměstnavatele regionu? Kontaktujte nás a přidejte se k nám!

Chcete u nás pracovat? Pokud ano, kontaktujte nás vyplněním dotazníku.

Kde nás najdete?

Senior Flexonics Czech s.r.o.
Průmyslová 733/9
779 00 Olomouc - Holice