Společné foto pracovníků
Kariéra

Technik údržby

Náplň práce:

  • Provádění oprav a preventivní údržby strojního zařízení po el. a mechanické stránce.
  • Programování PLC.
  • Provádění výměny provozních kapalin.
  • Správa skladového hospodářství náhradních dílů.
  • Provádění analýzy poruch včetně návrhu na zlepšení.
  • Realizace drobných instalačních prací.
  • Úzká spolupráce se seřizovači a technickým odd.

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s údržbou strojů výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Osvědčení na vyhl. 50 §6
  • Znalost programování PLC výhodou
  • Analytické myšlení a manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (37,5 hodiny týdně)

Co můžeme nabídnout?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti.
  • Příjemné, čisté a bezpečné pracovní prostředí.
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, ozdravný program - vitamínové balíčky, bezplatné očkování proti chřipce, další odborné vzdělávání, zvýhodněné tarify mobilního operátora a mnoho dalšího.)

Termín nástupu: duben (popř. dle domluvy).

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala a láká Vás práce pro oceňovaného zaměstnavatele, vyplňte dotazník nebo nás kontaktujte!

Chcete u nás pracovat? Pokud ano, kontaktujte nás vyplněním dotazníku.

Kde nás najdete?

Senior Flexonics Czech s.r.o.
Průmyslová 733/9
779 00 Olomouc - Holice